<<< menu        <<<-- wstecz

GALERIA PROJEKTANTÓW NA TARGACH "ZŁOTO-SREBRO-CZAS `2002"

W dniach 4-6 października 2002 roku odbyły się w Warszawskim Centrum Expo XXI III Targi Biżuterii i Zegarków "Złoto Srebro Czas 2002". I jak co roku - twórcy i projektanci biżuterii zostali zaproszeni przez organizatorów do GALERII PROJEKTANTÓW.

(Szczegółowa relacja ukaże się w najbliższym numerze miesięcznika "Zegarki&Biżuteria".)

relację z wręczenia nagród można zobaczyć również na stronach MSC: http://www.mct.com.pl/pol/zscz/aktualnosci.phtml?id=161W sobotę, 5 października, odbyła się uroczystość wręczenia nadród lauretom konkursu "PREZENTACJE `2002". Prezentujemy małą fotorelację z tej uroczystości.Ewa Franczak ogłasza wyniki konkursu
"PREZENTACJE `2002"

I nagroda dla Andrzeja Bielakanagrody dla Jacka Byczewskiego i Jacka A. RochackiegoWyróżnienia otrzymali: Jan Suchodolski i Michał Wyszomirski,
a Nagrodę miesięcznika "Zegarki&Biżuteria" - Paweł Kaczyński

ZDJĘCIA PRAC NAGRODZONYCH I NADESŁANYCH NA KONKURS  Niewiele było miejsca na pokaz prac nagrodzonych i konkursowych. Z realizacjami laureatów widzowie mogli zapoznać się przed wejściem za halę targową:


Imprezom targowym od lat towarzyszą prezentacje dorobku twórców i dokumentujących ich działania. Podczas targów "Złoto-Srebro-Czas `2002" zwiedzający mogli zobaczyć dwie wystawy: "SILVER FASCINATIONS", przygotowaną przez p. Krystynę Nowakowską z Muzeum Miedzi w Legnicy, a prezentowaną na początku roku w Chicago ( więcej informacji o wystawie >>>> ) oraz - wystawę prac będących efektem warsztatów twórczych, zorganizowanych przez Cezarego Łutowicza, p.t."KRZEMIEŃ PASIASTY - KAMIEŃ OPTYMIZMU". Prace z zastosowaniem tego interesującego kamienia na co dzień są eksponowane w murach Muzeum Okręgowym w Sandomierzu.


zdjęcia prac >>>>
KRZEMIEŃ PASIASTY - KAMIEŃ OPTYMIZMU

<<< menu        <<<-- wstecz

Copyright © 2000 - 2003 STFZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.