<<< menu        <<<-- wstecz

Współczesna Sztuka Złotnicza w Teatrze Współczesnym
PREZENTACJE 2006

10 października - 12 listopada 2006


W dniu 9 października 2006 r. w cyklu Współczesna Sztuka Złotnicza w Teatrze Współczesnym odbył się wernisaż wystawy konkursowej "PREZENTACJE 2006".

Po raz pierwszy udało się zorganizować pokaz prac zakwalifikowanych i nagrodzonych w Warszawie w czasie tuż po zakończeniu dwudniowej ekspozycji na targach Złoto Srebro Czas. Ci, którzy nie mogli odwiedzić Galerii Projektantów wystawy podczas październikowego weekendu, mają możliwość zobaczenia ciekawej wystawy jeszcze przez kolejne 5 tygodni. To miłe dla organizatorów, że niemały wysiłek związany z organizacją pracy jury, wykonaniem zdjęć i katalogu, opracowaniem ekspozycji - będzie prezentowany warszawskiej publiczności przez dłuższy czas.

Spotkanie w salach Teatru Współczesnego było bardzo miłe. Po obejrzeniu prac goście mogli zasiąść wygodnie i przy szklaneczce wina, soku lub filiżance kawy porozmawiać o wystawie, stowarzyszeniu, złotnictwie, przyszłych wystawach w salach teatru, ale również o nas samych, o rodzinie i przyjaciołach. Tego wieczoru jakoś nikt nie śpieszył się z powrotem do domu.foto: Robert Szklarski


zobacz wyniki konkursu >>>>
przeczytaj informację o pracach jury >>>>
zobacz katalog towarzyszący wystawie >>>>
zapoznaj się z regulaminem konkursu >>>>
przeczytaj o PREZENTACJACH 2005 >>>>

<<< menu        <<<-- wstecz

Copyright © 2000 - 2006 STFZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.