<<< menu        <<<-- wstecz

Galerie Rekomendowane przez STFZ
Galeria f150 Alicji i Jana Jakuba Wyganowskich


Galeria f150 to nowe miejsce na mapie artystycznej Warszawy. Zlokalizowana w drodze na Konstancin stanowi alternatywę dla zatłoczonych i gwarnych miejsc oferujących sztukę na sprzedaż.

PROFIL MIEJSCA

Celem f150 jest promocja polskiego złotnictwa - biżuterii autorskiej oraz szeroko pojętej sztuki współczesnej. Na ponad 200m kwadratowych prowadzimy działalność zarówno wystawienniczą, jak i komercyjną - sprzedaż biżuterii, ceramiki, rzeźby, malarstwa, fotografii...
W stałej ofercie biżuterii znajdują się prace zarówno znanych polskich projektantów jak i tych na początku swojej drogi projektowania, a w przyszłości także projektantów zagranicznych. Współpracujemy m.in. z: Jackiem Byczewskim, Janem Suchodolskim, Arkiem Wolskim, Pawłem Kaczyńskim, Joanną i Tadeuszem Jaworskimi, Marcinem Gronkowskim, Sylwią Całus czy Jackiem Wysokińskim... Biżuteria przez nas wystawiana to przede wszystkim ciekawe wzory i perfekcyjne wykonanie oraz różnorodność estetyczna i techniczna proponwanych przedmiotów.

MIEJSCE

Unikalny charakter f150 tworzy nie tylko profil Galerii ale i jej wnętrze wraz z otoczeniem. 2 piętra wypełnione ciepłym swiatłem, przyjemną dla ucha jazzową muzyką oraz zapachem palonego w kominku drewna pozwalają na spokojne konteplowanie pięknych przedmiotów. Wraz z pyszna kawą i domowymi ciastami Galeria f150 pozwala na czerpanie przyjemności z zakupów. To jedyne takie miejsce w Warszawie, a nawet i w Polsce, które swoim charakterem i ofertą wyraża szacunek wobec swoich Klientów i troskę o ich komfort podczas dokonywania zakupów.

LUDZIE

f150 założona została przez Alicję i Jakuba Wyganowskich.
Alicja i Jakub są projektantami biżuterii autorskiej ze srebra z 25-cio letnim doswiadczeniem. Z wykształcenia plastycy spełniają się w różnych dziedzinach sztuki (m.in. w ceramice, fotografii czy formach architektonicznych). Wystawiają swoje prace w galeriach zarówno w Polsce jak i zagranicą, a ich biżuteria cieszy się uznaniem nie tylko stałych już klientów, ale i profesjonalistów z branży.

Ala i Kuba Wyganowscy od lat pragnęli, aby zbudować (dosłownie i w przenośni) swoją własną Galerię. Dziś możemy już odwiedzać ją wszyscy. Stworzyli miejsce wyjątkowe, z wyjątkowymi przedmiotami i fotografiami, które na każdym zrobią wrażenie... Jest to miejsce, powstałe z pasji, z roślinami zaglądającymi do okien, przestrzenią, atmosferą pachnącą drewnem, mnóstwem przyjaciół i wydarzeń...

MP

<<< menu        <<<-- wstecz

Copyright © 1998 - 2009 STFZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.