<<< menu        <<<-- wstecz

PAI TIME`99

W dniach 22-24 października 1999 roku w salach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyły się IX Targi Biżuterii i Zegarków. Tradycyjnie już imprezie towarzyszyła prezentacja projektów biżuterii twórców form złotniczych.wnętrza Pałacu Kultury w Warszawie goszczący twórców form złotniczych
Prace te - także członków STFZ - w większości stanowiła oferta handlowa adresowana do galerii i sklepów oferujących biżuterię na wysokim poziomie artystycznym. Wiele z nich aktualnie jest istotną częścią ekspozycji w galeriach zagranicznych, promujących dobrą, nowoczesną biżuterię. Zwiedzający mogli zapoznać się z formą i tendencjami w biżuterii autorów polskich ostatnich lat oraz z najnowszymi propozycjami - wzorami prac na rok 2000.

część prac zgłoszonych do konkursu...Wystawa Polskiej Biżuterii Artystycznej to także konkurs adresowany do artystów plastyków i projektantów. Organizatorzy w swym regulaminie podkreślili, że oceniać będą przede wszystkim koncepcję artystyczną przedmiotu, rolę biżuterii jako dzieła sztuki, wyeksponowanie urody surowca, harmonię funkcji i formy. A przyznana będzie tylko jedna nagroda!
I tu wspaniała wiadomość!!! LAUREATEM NAGRODY TARGÓW PAI \\ TIME `99 ZOSTAŁ

MARCIN GRONKOWSKI - nasz serdeczny kolega !!!

GRATULUJEMY !!!

w środku szczęśliwy laureat......a rozmowom i dyskusjom nie było końca...<<< menu        <<<-- wstecz

Copyright © 2000 - 2003 STFZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.