Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych jest związkiem twórczym i od 1991 roku zrzesza polskich artystów plastyków i projektantów zajmujących się sztuką złotniczą. STFZ współpracuje z licznymi stowarzyszeniami i instytucjami złotniczymi w kraju i za granicą.

 

 

Google    
Szukaj w Internecie na stronie STFZ
PORTAL amber.com.pl
Miło mi zarekomendować Bursztynowy Portal amber.com.pl, którego pomysłodawcą i właścicielem jest firma BORUNI należąca do Grupy Mikołajczyki Amber Group. Adresujemy go przede wszystkim do osób zainteresowanych bursztynem oraz szeroko pojętą tematyką bursztynową. W ciągu dwóch lat jego istnienia udało nam się zgromadzić dość pokaźną ilość ciekawych materiałów - zarówno wiedzy popularnonaukowej na temat bursztynu, jak również bieżących informacji o wydarzeniach w branży. Naszym atutem jest współpraca z uznanymi autorytetami w poszczególnych dziedzinach, gwarantująca wysoki poziom merytoryczny.

Twórcom szczególnie polecam wywiady - przede wszystkim te z interesującymi postaciami polskiej i zagranicznej sceny złotniczej, jak również aktualne informacje na temat targów i konkursów przydatne również artystom plastykom.

Znalezienie interesujących wiadomości ułatwi wyszukiwarka, a otrzymywanie bieżących informacji zagwarantuje prenumerata naszego newslettera.

Serdecznie zapraszam w imieniu redakcji i pomysłodawcy

Anna Sado

Portal amber.com.pl to najciekawsza znana nam strona o bursztynie. Czytelnik zainteresowany "złotem Bałtyku" znajdzie tu w zasadzie wszystkie potrzebne informacje.

Właścicielem portalu jest Tomasz Mikołajczyk, członek STFZ niemal od chwili jego powstania, zaś redakcji podjęła się Anna Sado - dziś najbardziej profesjonalny dziennikarz piszący o współczesnej sztuce złotniczej, jubilerstwie i branżowych wydarzeniach.


powrót

   Szukaj w witrynie www.stfz.art.pl Szukaj w sieci

Copyright © 1998 - 2009 STFZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.