Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych jest związkiem twórczym i od 1991 roku zrzesza polskich artystów plastyków i projektantów zajmujących się sztuką złotniczą. STFZ współpracuje z licznymi stowarzyszeniami i instytucjami złotniczymi w kraju i za granicą.

 

 

Google    
Szukaj w Internecie na stronie STFZ
GALERIA DEBIUTANTÓW

[...] inicjatywa STFZ i organizatora targów warszawskich Złoto Srebro Czas, jest pomysłem młodym, aczkolwiek o bardzo sprecyzowanych i słusznych celach: wprowadzić osoby zaczynające swoją przygodę z biżuterią w środowisko targowe, zapoznać z atmosferą, prawidłami działań na takiej imprezie, umożliwić kontakty tak z projektantami, jak i nowym, szerszym odbiorcą [...]

Tak krótko okresliła inicjatywę jedna z uczestniczek Galerii Debiutantów 2008 - Dominika Naborowska. Do dziś odbyły się 3 takie spotkania podczas październikowych Targów Złoto Srebro Czas:

  • 2005 - debiutanci: Danuta Grabowska-Gitlin, Magdalena Truss, Mariusz Deka, Jacek Domański, Adam Sudzik, Michał Wyszomirski.
  • 2006 - brak zgłoszeń, spotkanie się nie odbyło.
  • 2007 - debiutanci: Małgorzata Bogucka, Anna Horsecka, Ewa Latała, Małgorzata Łapsa-Malawska, Małgorzata Podleśna-Zdunek, Anna Rutkowska, Edyta Tokaj, Barbara Wierzbanowska, Anna Zacheja.
  • 2008 - debiutanci: Agata Bieńkowska, Dominika Naborowska, Grażyna Niemiec, Agnieszka Sadkowska, Marta Szczepańska, Małgorzata Uszyńska, Justyna Wilińska, Magdalena Zienkiewicz.

"Skrzynką kontaktową" debiutantów
jest temat SALON DEBIUTÓW na naszym internetowym forum. Zapraszamy!

powrót

   Szukaj w witrynie www.stfz.art.pl Szukaj w sieci

Copyright © 1998 - 2009 STFZ. Wszystkie prawa zastrzeżone.